Рейсмус RYOBI RAP1500G, фото 2
Рейсмус RYOBI RAP1500G
  • В наявності
  • Код: 14374
Рейсмус RYOBI RAP1500G
Киевстар
    МТС
Киевстар
    МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Мощность 1500Вт. Глубина строгания 3мм. Максимальная высота 153мм. Максимальная ширина 318мм. Частота вращения ножей 9000 об/мин. Ножей 2 штуки. Бренд Япония. Вес 30кг. Гарантия 12 мес.