Дрель Rebir UM530/10ER, фото 2
Дрель Rebir UM530/10ER
  • В наявності
  • Код: 6094
Дрель Rebir UM530/10ER
Киевстар
    МТС
Киевстар
    МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Дрель Rebir UM53010ER: мощность 530 Вт, частота вращения шпинделя 0-3000 об/мин, максимальный диаметр сверления по дереву 20 мм, по стали 10 мм, масса 1,45 кг. Быстрозажимной патрон. Правое/левое вращение. Электронное регулированние.