66 292 ₴
Напряжение: 220/400 В. 32/16 А.
Тип двигателя: 4-х тактный одноцилиндровый.
Номинальная мощность: 6,5 кВт.
Максимальная мощность: 7,0 кВт.
Мощность двигателя: 14 л.с
Объем двигателя: 498 куб.см.
Система запуска: ручной стартер/электро
Емкость бака: 15 л.
Картер масляный: 1.65 л.
Обмотка ротора и статора: медь
Датчик низкого уровня масла: есть.
Габариты упаковки: 760х500х650 мм.
Вес: 122/132 кг.
Гарантия: 36 месяцев.
Комплектация:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Режим роботи | Безперервний |
| Тип генератора | Синхронний |
| Максимальна потужність | 7 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 122 кг |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Vitals |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Об'єм двигуна | 498 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга постійного струму | 12 В |
| Габарити ДхШхВ. мм | 760х500х650 |
| Дисплей | Так |
| Розетки | 1 (16 A 32 A) |
| Система запуску | Електричний/ручний |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Цифрова панель | Да |