14 999 ₴
Напруга: 220 В.
Тип двигуна: 4-тактний одноциліндровий
Номінальна потужність: 1.8 кВт.
Максимальна потужність: 2 кВт.
Потужність двигуна: 1.84 л.с.
Об'єм двигуна: 79 куб.см.
Система запуску: ручний старт.
Розетки: 2х16А 220 В;
USB: є 2 шт.
Місткість паливного бака: 2.5 л.
Макс витрата палива: 0.7-1 л.
Оливний картер: 0.4 л
Масло: SAE 10W-30 или SAE 10W-40
Індикатор рівня оливи: є.
Габарити упаковки: 542*505*350 мм
Вага нетто/брутто: 19,8/22,5 кг.
Країна бренда: Лавтія.
Гарантія: 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 79 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Цифрова панель | Немає |
| Розетки | 2 (16) |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Автоматичний ввід резерву | Немає |
| Вихідна напруга постійного струму | 12 В |
| Дисплей | Немає |