25 689 ₴
Потужність двигуна: безщітковий асинхронний 3000 Вт;
Напруга: 220 В;
Матеріал помпи: латунь;
Обмотка двигуна: мідь;
Номінальний тиск: 170 бар.
Максимальний тиск: 220 бар;
Максимальний тиск подавання води: 12 бар;
Максимальний потік: 540 л/год.
Номінальний поток: 480 л/год.
Кабель: 5 м.
Шланг: 10 м.
Споживання води: 9 л/хв.
Максимальна темп води: 50 0С;
Габарити упаковки: 520*460*520 мм;
Вага: 52,5/54,5 кг;
Гарантія: 60 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 540 л/год |
| Максимальний тиск | 220 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Універсальна мийка |
| Стан | Нове |
| Номінальний тиск | 170 бар |
| Максимальна температура води | 50 °C |