



3 668 ₴
Потужність двигуна: 1500 Вт;
Напруга: 220 В;
Матеріал помпи: пластик ;
Обмотування двигуна: ;
Номінальний тиск: 120 бар. макс 150 бар.
Максимальний потік: 480 л/год. 8 л. хв
Номінальний поток: 480 л/год.
Масло: синтетика 15W40.
Кабель: 3 м.
Шланг: 7 м.
Споживання води: 10 л/хв.
Максимальний темп води: 50 0С;
Габарити паковання д*ш*в: 30*25*24 см;
Вага брутто: 10 кг;
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 480 л/год |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Універсальна мийка |
| Номінальний тиск | 120 бар |
| Максимальна температура води | 50 °C |