Дрель Rebir UM510/10ER, фото 2
Дрель Rebir UM510/10ER, фото 3
Дрель Rebir UM510/10ER
  • В наявності
  • Код: 6093
Дрель Rebir UM510/10ER
Киевстар
    МТС
Киевстар
    МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Дрель Rebir UM51010ER: мощность 510 Вт, частота вращения шпинделя 0-2600 об/мин, максимальный диаметр сверления по дереву 20 мм, по стали 10 мм, масса 1,45 кг. Правое/левое вращение. Электронное регулированние. Гарантия 12 месяцев.
Комплектность:
  • 2 запасные щетки.
  • Дрель.
  • Упаковка.
Отличительные особенности:
  • Электронное регулированние;
  • Правое/левое вращение;
  • Кнопка фиксации для непрерывного режима.
Гарантия - 1 год
Производитель - Латвия
Основні
ВиробникRebir
Матеріал корпусу редуктораПластмаса
ЖивленняМережа 220В