3 941 ₴
Напруга: 220 В.
Потужність: 600 Вт.
Кількість обертів: 2000-7000 об/хв.
Кабель: 6 метрів.
Регулювання обертів: є.
Платформа: у комплекті 25/50/75 мм.
Кріплення шліфувального листа: липучка.
Вага нетто/брутто: без кабелю 1.3 кг/1,75/3 кг.
Габарити упаковки: 400*100*160 мм.
Гарантія: 12 мес.
Дивіться аналог тут Роторна полірувальна машина PROFI-TEC PPM-607SR SET
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ексцентрикові |
| Вага (кг) | 1.75 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Споживана потужність (Вт) | 600 |
| Максимальний діаметр диску (мм) | 75 |
| Функції | Полірувальна |
| Число обертів холостого ходу (об/хв) | 2000-7000 |