6 500 ₴
Daewoo DAT 1800E — електричний культиватор, призначений для обробки ґрунту на невеликих ділянках землі: на грядках, клумбах, городах, у парниках і теплицях. Він дуже зручний в експлуатації, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрації, має малу вагу і просту конструкцію. Цей практичний пристрій дозволить значно полегшити працю дачника або працівника комунальних служб, з ним легко може впоратися жінка або літня людина.
Електрокультиватор DAT 2000E допоможе швидко і легко зорати землю з одночасним закладанням добрив, розпушити і вирівняти ґрунт, прополоти міжряддя, підгорнути гряди і нарізати борозни. Він придатний для роботи на похилих ділянках і в закритих приміщеннях (бо не виділяє небезпечні вихлопні гази).
Електричний двигун власної розробки Daewoo, яким оснащено модель, відрізняється надійністю і довговічністю. Пило- і вологозахищений корпус вбереже внутрішні компоненти пристрою від пилу і бруду.
Також культиватор обладнано 6 фрезами особливої форми, вони повністю зариваються в землю і допомагають пристрою просуватися вперед. Для зручного переміщення передбачено транспортувальні колеса.
Термін основної гарантії на культиватор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
Напруга: 220-240 В;
Потужність: 1750 Вт;
Ширина обробки: 450 мм;
Діаметр фрез: 205 мм;
Глибина обробки: 220 мм;
Кількість фрез: 6 по 4 ножа;
Редуктор: черв'ячний;
Швидкість оберту фрез: 140 об/мин;
Кількість швидкостей: 1 вперед;
Вага: 10.3 кг;
Гарантія: 36 місяців при реестраціі на офіційному сайті Daewoo-power.
До комплекту поставки входять:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daewoo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Электрический |
| Минимальная ширина обработки | 45 см |
| Максимальная ширина обработки | 54 см |
| Максимальная глубина обработки | 22 см |
| Количество передач | 1 вперед |
| Система запуска | Электростартер |
| Трансмиссия | Червячный редуктор |
| Вал отбора мощности | Нет |
| В комплекте оборудования | Транспортировочное колесо, Фрезы |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1750 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 570 мм |
| Вес | 10.3 кг |